İnternet

Outlook Çince Oldu Nasıl Düzeltilir ?

Office bünyesinde Mail alışverişi konusunda tercih edilen Outlook, güncellemeler ile beraber Çince başta olmak üzere farklı diller ile karşımıza gelebilir.

Microsoft Office programlarından sıklıkla mail alışverişleri için kullanılan Outlook, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Geçtiğimiz günlerde microsoft tarafından gelen güncelleme ile beraber,  Office 2007 menüleri başta olmak üzere, çeşitli kısımlar çince olmasının ardından birçok kişi bu sorunu nasıl çözebileceğiniz araştırmaya başladı.

Güncellemesi otomatik olan bilgisayarlarda gerçekleşen KB4011086  güvenlik güncellemesinin ardından ağdaki yazıcıları görmeme ve Outlook dilinin değişmesi gibi sorunlar ortaya çıkmıştır.

Gerçekleşen güncellemeleri Windows 7 ve 8 işletim sahibi bilgisayarlardan Denetim Masası – Windows update kısmından, windows 10 sürümlerinde ise arama kısmına güncelleştirme yazdıktan sonra karşınıza çıkan ekranda güncelleştirme geçmişine giriş yaptıktan sonra, güncelleme kaldır seçeneğini seçin ve Outlook çinçe olmadan önce gelen tarihe göre Outlook yazan güncellemeleri kaldırın. Bunun dışında sistem geri yükleme seçeneği ile güncelleme öncesine bilgisayarınızı döndürerek, sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı